Malířská stříkací pistole DEDRA DED7413 HVLP 700W, tryska 1.8 / 2.6mm

1 950 (1 612 bez DPH)

Stříkací malířská pistole HVLP (High Volume Low Pressure – velký objem při nízkém tlaku) je navržena k aplikaci laků na bázi: vody, mořidla, ochranných látek na dřevo, základních nátěrů na kov, ale i fasádních barev.

1 skladem


Popis

Malířská stříkací pistole HVLP 700 W, tryska 1.8 a 2.5 mm
Napětí: 230 V/ 50 Hz (jednofázový, komutátorový elektromotor)
Jmenovitý výkon 700 W
Objem nádrže 1 l / délka pružné hadice 1,5m
Průtok vzduchu 1650 l/min; pracovní tlak 0,15-0,35 bar
Maximální rychlost podávání média 250-350 ml/min
Zařízení může spolupracovat s různými velikostmi trysek (1 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2,5 mm), součástí balení je tryska 1,8 a 2,5 mm

Práce s válečkem nebo klasickou štětkou je sice cesta k vytvoření nového nátěru, ale na druhou stranu je nutné počítat s určitou časovou prodlevou a nejistým výsledkem. Kromě toho je spotřeba barvy mnohem vyšší, než je třeba. Máme pro vás ideální řešení a nabídku skvělého pomocníka. Malířská stříkací pistole HVLP s velkým objemem barvy při nízkém tlaku dokáže vaší operaci zkrátit a především zkvalitnit.

Je navržena tak, aby dokázala nanášet laky na bázi vody, ochranné látky, mořidla, fasádní barvy i nátěry na kov. Jedná se o univerzální malířskou stříkací pistoli ke všestrannému použití. Nadále si poradí i s olejo-ftálovými emaily, akrylovými emaily a nástěnnými nátěry.

Malířská stříkací pistole s profesionálním nádechem

Malířská stříkací pistole dokáže spolupracovat s nejrůznějšími velikostmi trysek od 1,5 mm až do 2,5 mm. S výkonem 700 W dokáže pokrýt všechny standardní potřeby klasického použití i v každodenním zápřahu. Objem nádrže je výrobcem stanovena na 1l, což společně s 1,5m hadicí tvoří skvělou kombinaci.

Průtok vzduchu se drží na hodnotách 1650 l/min s pracovním tlakem 0,15 až 0,35 barů. Maximální rychlost podávání média je ohraničena limity 250 až 350 ml/min.

Malířská stříkací pistole a její použití

Velkou výhodou malířské stříkací pistole je vlastní nastavení intenzity postřiku dle individuálních potřeb majitele. Vše se reguluje za pomocí voliče umístěném v zadní části pistole. Dodržte doporučenou vzdálenost cca 30 cm od povrchu a pohybujte s pistolí na zkušebním prostoru rovnoměrně.

Zeslabení množství průtoku nastavíte otočením vpravo. Pro zvětšení aplikace média je zapotřebí nainstalovat trysku o průměru 2,5 mm. Trysky s nižším průměrem jsou pak vhodné například pro mořidla a vodou ředitelné laky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malířská stříkací pistole DEDRA DED7413 HVLP 700W, tryska 1.8 / 2.6mm“

Privacy Preference Center